Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-17, 14:17   #2429
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A jakie filtry polecacie? Skończył mi się i myślę nad czymś dobrym
Zależy, co jest dla Ciebie ważne. Jeśli maksimum ochrony to Anthelios, który ma najwyższe na rynku PPD, ponad 40 (nie pamiętam dokładnie, ile). Ale nie każdemu on leży, u mnie brzydko właził w zmarszczki.
Jeśli zaś na komforcie stosowania, to Pharmaceris hydrolipidowy, ewentualnie tańsza alternatywa (ten sam producent i niemal identyczne składy) Lirene emuslja SPF 50 (duża, pomarańczowa tuba).

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Niby tak, ale kręcenie samemu wymaga wiedzy i cierpliwości a nieraz te półprodukty zostają jak wypisujecie tutaj czasem te dziwne nazwy to nie wiem, do czego to przypiąć
Ja nie widzę żadnych zalet kręcenia poza oczywiście finansową. Testowałam sporo produktów z BU i podobnych i poza masłem shea (na stopy) nie ma żadnej rzeczy, do której bym chciała wrócić Ktoś kiedyś na LU podsumował swoją przygodę w samoróbkami jako okres "ordynarnych butli koczujących w lodówce i szafkach" z czego większość i tak się przynajmniej częściowo zmarnowała.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora