Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bajki, których nie znosicie, a Wasze dzieci uwielbiają
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-18, 22:51   #9
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Bajki, których nie znosicie, a Wasze dzieci uwielbiają

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Tak pod wpływem oglądania bajek z moją córką zakładam ten wątek. Do wyżycia się

- nie znoszę bajki "Ciekawski George" Jak widzę tą małpę i te jej głupkowate pomysły i wszystkich, którzy klepią tą małpę i mówią "ale fajnie George" to mnie trafia Wiecznie coś rozwala, brudzi, bałagani itp. Ten Pan w Żółtym Kapeluszu, jakiś zoofil, mieszkający z małpą wygląda jak chodzący banan pracujący z jakimiś naukowcami

- "Lulu i inne zwierzęta", też nie trawię Ta zielona żółwica wygląda jak żaba, a nie żółw!! Te zwierzęta inne jakieś takie bez charakteru.

- "Latająca szkoła wróżek", jakieś dziwne stwory, brzydkie, mają jakieś dziwaczne przygody.

- "Szary miś Kuba", czy jakoś tak, miś nic nie gada, narrator kompletnie bez jaja.

To chyba tyle Uff, wyżyłam się. Dobrze, że można córkę jakoś oszukać i wyłączyć tv, ale jak czasem chce włączyć i trafiam akurat na którąś z tych bajek to mnie nerwica łapie.
My uwielbiamy ciekawskiego George'a
Synek jak tylko go widzi to go nie ma tak z zaciekawieniem patrzy
Rary nie znoszei wspomianej przez Ciebie Latajacej szkoły wrózek

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ewi83 Pokaż wiadomość

Kiedys ( kiedy jeszcze nie mialam synka) nie moglam zniesc teletubisiow. Kiedy dzieci siostry ja ogladaly- musialam wyjsc z pokoju Teraz juz mi tak nie przeszkadza.

My uwielbiamy ciekawskiego Georga
tez tego nie moglam zniesc

Co do Georga u Nas to hit nr.1
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując