Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Garnier Czysta Skóra Active
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-18, 14:00   #93
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Garnier Czysta Skóra Active

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
dużo osób poleca ten oto krem
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-humektan.html
ja nie używałam go ale mam zamiar zakupić go
mam ten krem. Ale powiem szczerze, że tyle mam tych kremów nawilżających że ciężko wybadać który działa a który nie . Ogólnie na humektan nie narzekam. Dosyć tani 12zl 30ml.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Nie wiesz nic o filtrach, a używasz kwasów? Pędź na biochemię, tam się wszystkiego dowiesz.



No to gratuluję, Ziaja jest niefotostabilna. Przy kwasach powinno się aptecznych filtrów używać. A zresztą, robiąc makijaż dodatkowo destabilizujesz(już i tak niestabilny) parsol i zapewne ścierasz z powierzchni skóry.
o przepraszam ziaję kupiłam własnie w aptece!podobnie jak iwostin
filtry kupuję tylko w aptece.Generalnie nie mogę sobie pozwolić na eksperymentowanie przy zakupie filtrów. Tak nadziałam się na iwostin zupełnie mi nie odpowiada.Byłam na biochemii , nie znalazłam tam żadnych konkretnie polecanych filtrów-wiadomo każdemu odpowiada co innego.Zresztą chyba z tamtąd wiem o iwostinie, że ma wysokie PPD.
Nie ma co gratulować i tak większość czasu siedzę w domu, w przeciwnym razie nie stosowałabym jeszcze garniera, zresztą tak przy okazji producent na opakowaniu traktuje ten kremik jak mazidełko pod makijaż nie wspominając o ochronie przeciw uv.
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując