Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-22, 18:32   #1695
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
A tam zaraz nieskromnie. Ja się właśnie ostro przepraszam z pastelami i dobrze nam idzie
Aga, wiem, że to już było wałkowane kilka razy (wybacz) ale czy Ty masz zestaw Red Neutralizer Lauder? Matuje toto? Pomaga czerwonej paszczy?
[Vril (mam coś dla Ciebie ale w UP) -ma zdaje się pozostałe a mnie właśnie o tego reda chodzi].
Tak, mam Red Neutralizer czy matuje - nie wiem, zawsze dodawałam część sypką do innego pudru (głównie fixatora Kryolanu), i dopiero wtedy nakładałam na twarz, do dzisiaj część sprasowana była niemal nieużywana. Zresztą, dziś też nałożyłam tą prasowaną dopiero na sypkie pryzmy - obawiam się, że przy moim przetłuszczaniu skóry sam EL by się nie spisał. Myślę, że to kwestia opanowania tego pudru, znalezienia odpowiedniej mieszanki, ale tak, rzeczywiście, moja skóra była dziś idealnie blado-żółta. Za to kolor skóry pod tą tapetą pozostawiał wiele do życzenia ale dwa tygodnie używania co noc Lysanelu robią swoje. Tak, Vril ma te dwa pozostałe, nawet sporego apetytu mi swego czasu narobiła ta ten, którym udaje opaleniznę, ale w końcu wzięłam tylko żółty

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Ja używam czterokolorowych korektorów tych z Sephorowej paletki. Co prawda są ok, ale raczej bez rewelacji...
A "seria ślubna" jest zapewne inspirowana stylem klasycznego makijażu slubnego ?
Seria ślubna to kolekcja przyjazna dla panien młodych. Z tego co ja wiem - składa się z trzech podwójnych pudrów, które sprawiają, że skóra wygląda lepiej, szlachetniej na zdjęciach, trzy kolory: red neutralizer (czyli żółty), yellow neutralizer - różowawy i trzeci, chyba złotawy? Vril, pomocy Pozostała część kolekcji to palety makijażu, składające się z dwóch cieni, błyszczyka i różu. Jeśli jesteś zainteresowana - wrzuć na google czy nawet na Allegro (w zakończonych) hasło "beautiful bride"
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując