Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drogie wizażanki, pomocy! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-17, 16:14   #33
codergirl
Raczkowanie
 
Avatar codergirl
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 171
GG do codergirl
Dot.: Drogie wizażanki, pomocy! :(

Prosiłam go, że jeżeli chce żebym miała lepszą kondycję by ze mną chodził biegać, ale on mieszka w mieście obok (15 km odemnie) i jemu się nie chce. On chce żebym była na jakieś odpowiedniej diecie, którą on wymyśli, bym ćwiczyła, chodziła na siłownie (oczywiście sama). A jak wybrałam dietę, która naprawdę była skuteczna to on się z niej śmiał bo wg była głupia. Wiecie co, ja coraz częściej zastanawiam się nad sensem naszego związku i nie wydaje mi się bym była z nim na zawsze. Rzeczywiście, chcę kogoś komu będę się zawsze podobała. A ta zmiana.. to po części dla niego, ale bardziej dla mnie, chcę się czuć pewniej siebie, ładniej. Narazie z nim jestem bo nie mam znajomych ani nie zapowiada się na kogoś nowego. Nie chcę być skazana na siedzenie w domu.
Jeszcze raz dziękuję za tyle rad i ciepłych słów. Jesteście naprawdę wspaniałe, nie sądziłam, że może być tyle miłych i mądrych kobiet w jednym "miejscu"
Czy jest może któraś ze śląska?

A co do poprzedniego pytania. Używam bezbarwnego błyszczyka albo pomadek maybelline, te z połyskującymi iskierkami. Chcę sobie teraz kupić Glam Shine Cream o kolorze nr 200.
codergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując