Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-17, 20:14   #4943
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziekuje Chociaz w tym swietle lichym to dziwnie wyszłam, chuop mowi, ze jak Daenerys tu wygladam
I az dziwne ze cos tam widac z makijazu oczu

W sensie koloru ust bardzo dobrze, jednak jesli idzie o estetyke noszenia, to musze im zaruzcić rolowanie sie niestety to nie jednorazowe, za kazdym razem po dłuzszym czasie noszenia mam zrolowany na całej długosci ust Z koralowym dzisiaj to samo było. A np. po podobnym Balsamie Diora Lip Revierer nigdy czegos takiego nie miałam Wyglada wiec na to, ze dior sie wchłania, a mac to nie, ze to tylko tak powierzchniowo. Wiec i pielegnacyjnie na dłuzsza mete mysle ze cudow nie bedzie. Bo po nalozeniu jest jakis komfort.
Czyli generalnie lepiej zainwestować w coś innego, jak szczególnego nawilżenia mi nie trzeba. Mi zależy na tym, żeby się trzymało, bo nie mam często czasu na poprawki, a nie mogę sobie na hali wyjąć lusterka i poprawić, bo te cwaniaczki z boska to widzą (nie wiem gdzie oni się gapią ), także no nie.
Jak zwykle opakowki mi się podobaly.
No nic, poczekam na coś fajniejszego. W sumie retro maty w płynie mi się podobają, o ile trwałość ich taka jak z Golden Rose, to brałabym chętnie. Ale z drugiej strony 5x droższe ale jednak kolory fajniejsze.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora