Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-26, 19:52   #1367
Izoldaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

hej evollet, badz cierpliwa, ja mowilam tak samo drugiego dnia, a potem tego szybko pozalowalam, jak zaczelo sie pieczenie
w moim przypadku od 3 dni zaczelo sie powazne zluszczanie po masce dermamelan, 4 dnia - skora doslownie platami schodzila, kolejny dzien to raczej drobne luszczanie, dzis jest 6 dzien od maski najgorsza jest czerwien twarzy, dosc nierowna, w niektorych miejscach bardziej intensywna, moze to podraznione naczynka.
Ja stosuje zamiast factor K - czy jak sie ten krem nazywa - bo w zestawie dermamelan go nie ma - "fast skin repair" tez mesoestetic, jest na prawde dobry.
Nie wiem, czy ktos podziela moje doswiadczenia, ale najgorzej jest w okolicach ust i pod nosem jesli chodzi o luszczenie i pieczenie, nie bardzo moge nakladac krem,wiec ograniczam sie do skroni.
jednym slowem "walka trwa na calego", zawzielam sie, choc moja kosmetyczka mowila,ze jak bardzo piecze i skora jest podrazniona to mozna odstawic krem na kilka dni, az sie skora "uspokoi i zregeneruje".
Izoldaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując