Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-28, 11:38   #53
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a u mnie dziwna sprawa wszyscy się w rodzinie śmieją skąd mam takie (ciotki mama) wujek woła na mnie arbuz albo melon powiem Wam że był czas że się ich wstydziłam do dziś mi się zdarza ale co poradzić w biuście zawsze miałam zawsze w granicach 100 odchudzanie owszem zawsze uciekają cm w tali biodrach udach a w cycu nie a chciałabym chociaż troszkę uwierzcie
lady jakbys schudla sporo to biust spada u kazdego- uwierz. tylko niektorzy musza sporo spasc- moja mama jak sie odchudzala i spadla 15kg to z miski c zrobilo jej sie b.
oczywiscie biust zwykle spada ostatni.
ale ja przy mojej wadze spadam o 1-2 kg i juz po biuscie- bo z pupy czy ud nie ma co spasc...kazdy ma troszke inaczej.
moja sis teraz schudla prawie 9kg i tez biust poszedl o 1 rozmiar.
cos za cos.
nie uwierze ze bys schudla do 50-45kg i biust by ci zostal- to nie realne.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
I ja jestem

blond bunny
no fajne te staniki, pasują Ci, ja mam jakieś dziwne cyce

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------



Dobrze masz


Ja myślę o powiększeniu swoich bo kształt mi nie pasuje.
nie masz dziwnych, masz taki ksztalt jak moja sis i potrzebujesz naprawde dobrych stanikow by je eksponowac
ja mam np. taki ksztalt ze czy stanik czy bez podobnie- twarde i leza w miejscu- nic nie opada, nie rozlazi sie...
sa biusty jak moj malo wymagajace i takie jak twoj- co sporo wymagaja by byc ladne
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora