Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-19, 10:15   #2401
in my secret life
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 177
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez misiuuniaa Pokaż wiadomość
i jeszcze: mam bardzo wrażliwą skórę, bo goleniu jak posmaruje sie balsamem lub kremem to wychodzą mi czerwone plamki na nogach w miejscach włosków ;//// może któraś z was wie co na to poradzić? ten problem jest bez względu na to czy posmaruje sie zaraz po goleniu czy np. 10 godzin po ;/ po prostu wychodza plamki ;/ ;(((((
dlatego nie używam bnalsamów, moja skóra jest przez to sucha ;(((
Ja często borykałam się z podrażnieniem skóry po goleniu, wychodziły mi czerwone kropeczki na nogach. Nie jestem pewna czy piszesz o tym samym, jeżeli nie to może komuś innemu przyda się ta informacja. Teraz już nie mam takiego problemu, bo zwracam uwagę na to by zdezynfekować miejsce po depilacji (jakimś płynem na bazie alkoholu, np. tonikiem z alkoholem, często stosuję też Octanistpt bo wygodnie mi się aplikuje w aerozolu). Czasami stosuje też Sudocrem, to też zapobiega podrażnieniom, jeżeli tego używam to zaraz po depilacji, czasami też na drugi dzień po. W każdym razie warto spróbować
in my secret life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując