Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - FARBOWANIE farbą khadi- koszmar:(:(:(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-09, 19:13   #58
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: FARBOWANIE farbą khadi- koszmar:(:(:(

Jesli chcesz ciemnoczekoladowy kolor polecam wybrac khadi czerń. Daje fajny wielowymiarowy kolor. Tylko uprzedam że ja mam naturalnie ciemne włosy, nie wiem jak to wygląda na jasnym podkładzie.

Na poczatku farbowania ziołowego tez się zasugerowałam nazwami i kupłam ciemny brąz - uzyskałam kolor jaśniejszy od moich naturalnych ciemnobrązowych włosów, taka jest prawda że to był raczej jasny cieplutki brązik...
ale spokojnie kolor Ci się wymyje..
Spokojnie możesz pd razu położyć na to ciemniejszy kolor - jesli to poczatek Twojej przygody polecam kupić gotowa mieszankę khadi czern ..
Na niezbyt długie włosy zużylas połowe? Zdecydowanie za dużo - ja mam do pasa a mi opakowanie starcza na 3-4 farbowania.

Przesuszenie jest naturalne i powoli powinno zejśc po jednym, dwóch myciach. Ponadto przy farbowaniu mozna zastosowac dodatki typu - prosta sprawdzona odzywka (ja daje kallos), moj ulubiony dodatek - żółtko jajka (słyszałam że na wschodzie tak robią, np w turcji), czy półprodukty typu kwas hialurowowy, kolagen, czy nawet odrobina jakiegoś oleju. Nie zrażaj się do farbowania roślinnego, bo to działa nawet na siwe - po prostu trzeba to oswoić; jest to świetny zabieg odżywczy

Edytowane przez 201801220933
Czas edycji: 2018-01-09 o 19:22
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując