Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wasze tesciowe
Wątek: wasze tesciowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-23, 11:07   #10
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: wasze tesciowe

Cytat:
Napisane przez kasia1361 Pokaż wiadomość
Teściowa hmm
Ja mojej niecierpie,mieszka blisko nas i dosc często mnie nawiedza,nie odwiedza.
Jak ją widze to mi sie ciśnienie podnosi.po prostu nie trawie tej kobiety.
Do moich synów tez nie jest rewelacyjna.
A mój mąż jest jedynakiem i bez mamy zyc nie moze co strasznie mnie drażni.
I te ciągłe wtracanie się w nasze życie dobija mnie.
gdyby mieszkała ode mnie 1000 km ,bylabym zadowolona.

ja tak mialam z nija pierwsza tesciowa.
wszak moj ex mial jeszcze siostre ale miedzy nimi bylo 17 lat roznicy wiec przaktycznie do 17 roku zycia byl jedynakiem. w dodatku wychowywaly go 3 kobiety, mama, babcia i ciocia bo tata byl zajety :pije my:

mieszkali ode mnie 500m, no moze troszke wiecej. jak przychodzila to wszystkim ( wlacznie moim rodzicom) co mamy zrobic z domem i podworkiem. ja sie gotowalam z nerw. moj ojciec unikal ich jak oka w glowie tlumaczac sie praca poza swoim zakladem.
ex natretnie, zmuszal mnie do codziennego odwiedzania jej razem z nim. umawial sie juz na kolejne spotkanie bez ustalenia tego ze mna, co mama powiedziala bylo swiete.
przez jakis czas znosilam to, ale w koncu powiedzialam nie, ze mam dosc i mam swoje zdanie. doszlo do niezlej sprzeczki pomiedzy ex a mna. on mi wykrzyczal ze nie lubie jego mamy bo nie chce isc. tak parsknelam wtedy smiechem ze nie wiem.
mialam dosc jego rodziny. nawet siostra matki wyprowadzila sie 50 km od nich bo tez miala dosc dokazywan. a jej maz uciekal w prace.
w koncu ex tak mi obrzydl swoja toksyczna osoba, doprowadzil ze tak samo zaczelam odbierac jego rodzine, i pozegnalam sie znim na zawsze.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując