Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-16, 12:43   #34
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez kasiaa91 Pokaż wiadomość
Aha a przepsikanie to akurat dla mnie kwestia 15 minut wystarczy strzykawka i wprawna ręka

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------



No Polly chyba masz rację
Poza tym, tak się zdenerwowałam, że ktoś mnie tutaj oczernia, że postanowiłam zacytować wypowiedź Iloneczki po otrzymaniu ode mnie przesyłki z Flowerbombem i Cinemą:


Co więcej Flowerbomba i Cinemę rozlewałam w listopadzie - dziwne, że jakieś niedogodności wyniknęły teraz - gdy napisałam, że nie wywiązujesz się z umowy!Niejednokrotnie widziałam w wątku ,,Czym dziś pachniesz Wizażanko" że wpisywałaś Cinemę i Flowerbomba - bardzo dziwne!
Chciałam jeszcze dodać, jakim prawem interesuje Cię moje życie prywatne?Matura i nauka to chyba mój problem, nie Twój.
Pozdrawiam
Uczestniczyłam w tych samych zakupach i też mi się wylało (potem) trochę Cinemy i widać ewidentnie, że to wina atomka (5ml właśnie) Na pewno nie jest to kwestia złego zakręcenia..
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując