Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co by tu wykombinować...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-08, 17:28   #11
More_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Co by tu wykombinować...

Cytat:
Napisane przez znajomaznajomego Pokaż wiadomość
jest super z taka uroda mozesz chodzic w worku i bedziesz pieknie wygladac... jestes mloda, masz delikatne rysy i naturalny kolor wlosow tez Ci pasuje... niestety wiekszosc mlodych dziewczyn za wszrlka cene chce sie wyrozniac z tlumu, byc oryginalna... zupelnie niepotrzebnie, najpiekniejsza jest zadbana naturalnosc... zainwestuj w dobre kosmetyki do pielegnacji i kolorowke, podkreslaj to co masz dobrej jakosci kosmetykami, bo tandeta za 10 20 lat wyjdzie na skorze, ale przede wszystkim docen to co masz i nie szukaj problemow tam, gdzie ich nie ma... ksiazke poczytaj, idz na spacer, ucz sie jezykow, muzyki posluchaj... inwestuj we wnetrze, bo uroda bozia chojnie Cie obdarzyla.
Dziękuję za miłe słowa. Może w takim razie nie jest mi potrzebna zmiana,ale to o czym piszesz czyli właśnie podkreślenie tego co się ma. Najgorsze, że nie mam o tym zielonego pojęcia. Nie wiem co do mnie pasuje. Codziennie wstaję, maluję się tak jak to opisałam w pierwszym poście i to wszystko. Codziennie tak samo. I tak od kilku lat. Jestem już po prostu tym znudzona
More_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując