Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-21, 13:27   #1033
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez EveryGirl Pokaż wiadomość

Ja mam 90 x 60. I własnie się zastanawiam czy nie powinnam zacząć ich już używać do spania, bo jak mi odejdą wody w nocy to nie uśmiecha mi się prać materaca
ja już spie na podkładzie, ale zciąga się to cholerstwo i mam wrażenie, że jakby ze mnie chlusnęło, to i tak nie ochroni łóżka..
no ale ponoć najpierw lepiej jak są skurcze, to mam nadzieje, że będzie kałuża dopiero w szpitalu

Stokrotka, Shameless jest taki komediowy, mnie nie wciągnął, a orange bardzo polecam, o damskim więzieniu
Ewula, na co do kina? odnośnie czapek, to mam jedną z HM, taką z uszami miśka, pluszową z bawełnianą podszewką, ale mam wrażenie, że jest strasznie wielka i chyba bęzie dopiero na później...

Konwalia
, świetne info! Gratki

Kasia,
czytałam Twoją historię z wypiekami na twarzy dobrze, że wszystko sie dobrze skonczyło, ale szkoda, że tak Cię meczyli niepotrzebnie! ale to już nieważne, jesteście teraz cali i zdrowi razem Jesteś bardzo dzielna! Teraz trzymamy kciuki za laktacje, będzie dobrze,zobaczysz

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Ewula, proszę daj linka do tych 40% na smyku, bo nie mogę tego znaleźć z głównej strony :/
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora