Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z przedstawicielem jakiego zawodu nie mogłabyś być?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 12:21   #72
harvvey
Zadomowienie
 
Avatar harvvey
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 120
Dot.: Z przedstawicielem jakiego zawodu nie mogłabyś być?

Cytat:
Napisane przez LLime Pokaż wiadomość
w dzisiejszych czasach moim zdaniem wykształcenie to jedno, charakter to drugie, a wykonywany zawód to trzecie, więc trochę krzywdzące jest ocenianie człowieka przez pryzmat tego jakie ma wykształcenie czy to czym się zajmuje - bo w jednej chwili wykształcony biznesmen z własną firmą może znaleźć się na bruku wskutek pomyłki urzędników, a gość po liceum z pomysłem zrobić miliony, a potem dopiero studia.
zgadzam się w pełni; tak samo ten biznesmen/lekarz/prawnik może być zadufanym w sobie bucem, a co mi wtedy po jego wykształceniu?

nie wiem dlaczego panuje takie przekonanie, że przydatne studia stworzą z człowieka skarbnicę wiedzy. moje studia przygotowują mnie jedynie do zawodu, a nie do ogarniętego życia - tego akurat uczę się sama. i im robię się starsza, tym bardziej wolę najpierw poznać człowieka, niż skreślić go z powodu kierunku studiów, czy jakiejś tymczasowej pracy, która mi do końca nie odpowiada.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37682771]Tos pokazala poziom. Chamstwem braku argumentow nie zaslonisz.

Ja nie zwiazalabym sie z absolwentem ASP, Ty mozesz sie rzucasz na pierwszego lepszego. To wolny kraj i Twoje wybory. Daj mnie jednak prawo wyboru zamiast byc chamska.

Fakt faktem klasy i wychowania zaden kierunek nie da. Lepiej obrazac, c'nie?


Co do ciasnoty umyslowej i ignorancji to radze spojrzec na siebie. To Ty chamsko odnosisz sie do mnie i mnie obrazasz bo ciezko Ci pojac, ze mam prawo do wlasnego zdania. Ironia, nie?[/QUOTE]

ja sądzę, że dziewczyny nie odnoszą się do Twoich preferencji odnoście męskich portek, bo w sumie co komu do tego, ale do tego, że humanistów nazywasz darmozjadami. oprócz prawników oczywiście
__________________
"Ale cień Dzikiej Kobiety wciąż za nami podąża, dniem i nocą. Nieważne, gdzie jesteśmy, ten cień ma nieodmiennie cztery łapy."
harvvey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując