Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-26, 20:32   #163
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
zależy czy masz chłodną cerę czy ciepłą, do chłodnej dobry jest odcień pierwszy na zdj (nr.10 adorable) a do ciepłej ta jasna brzoskwinia, trzeci na obrazku. Ale trochę lepszy, trwalszy i mniej pylący przede wszystkim, też z dolnej półki jest Wibo nr.6 jasny ciepły różyk, odcień uniwersalny moim zdaniem, podobny trochę do adorable ale bardziej ciepły i troszkę ciemniejszy, lepiej napigmentowany. Róż w kamieniu powinno się nakładać na puder choć potem i tak dobrze jest znów lekko przypudrować miejsce nałożenia różu dla złagodzenia granic koloru i nadania transparentności. Nie nakładaj różu w kamieniu bezpośrednio na podkład jeśli jest on tłusty, mokry bo porobią się placki. Te róże mają matowo satynowe wykończenie. Róże burżuja są drobinkowe i takie twarde, ja ich nie lubię w ogóle to najnaturalniej wygląda u mnie pomadka wklepana w poliki

a dosyć wrzosowy róż widziałam też z Wibo niestety chyba nr.12, Nouba chyba też ma ale bardzo ciemne, no i firmy mineralne zostają
Dzieki za poradę. Na razie kupię ten z essence, a jak będzie zły to spróbuję Wibo.
Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Jak utrwalic taki makijaż na 8 h? Wychodzę z domu po 7, a wracam po 15 i chcę cały dzień wyglądac ok. Używam podkładu Sensique matt finish i do tego puder z tej serii. Po jakichś 2-3 h zaczynam się lekko świecic w strefie T, wtedy przypudrowuję i jest ok. Ale właśnie dopiero od niedawna używam podkładu i jeszcze nie wystawiłam się aż na próbę 8 h. Co lepiej nakładac pod podkład i w ogóle jakieś porady? Chciałam kupic sobie bazę, ale chyba zrezygnuję z tego pomysłu, bo czytałam, że lepiej uzywac ich okazjonalnie, bo zapychają. Jakiego kremu używacie pod makijaż?
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując