Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-26, 20:45   #164
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
Właśnie cukierkowo różowego nie szukam, mam taki chłodny. Chciałam coś z fioletem i ten NSS jest śliczny... tylko zastanawiam się czy zamówić kilka próbek różnych produktów mineralnych czy od razu ten róż. Masz doświadczenia z różami EDM?
Nie, właśnie mineralnych nigdy nie próbowałam

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Dzieki za poradę. Na razie kupię ten z essence, a jak będzie zły to spróbuję Wibo.
Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Jak utrwalic taki makijaż na 8 h? Wychodzę z domu po 7, a wracam po 15 i chcę cały dzień wyglądac ok. Używam podkładu Sensique matt finish i do tego puder z tej serii. Po jakichś 2-3 h zaczynam się lekko świecic w strefie T, wtedy przypudrowuję i jest ok. Ale właśnie dopiero od niedawna używam podkładu i jeszcze nie wystawiłam się aż na próbę 8 h. Co lepiej nakładac pod podkład i w ogóle jakieś porady? Chciałam kupic sobie bazę, ale chyba zrezygnuję z tego pomysłu, bo czytałam, że lepiej uzywac ich okazjonalnie, bo zapychają. Jakiego kremu używacie pod makijaż?
Ja się psikam na zmianę wodą termalną Uriage i wodą rozświetlającą Caudalie. Mam utrwalony i przede wszystkim odświeżony makijaż. Ale nie zastąpi to fixerów utrwalaczy z prawdziwego zdarzenia. Enn_ gorąco poleca Urban Decay All Nighter i na następne lato muszę go sobie zamówić bo się napaliłam zimą nie mam problemu z nietrwałością, wszystko się trzyma jak ta lala Czasem mieszam podkład z duralinem, bazy których próbowałam do tej pory mnie zawiodły- czytaj zapchały
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując