Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-02, 13:04   #1420
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez aajagna Pokaż wiadomość
witaj sofija_flo
ja jestem 10 dzien po cosmelanie, cały czas stosuje go 2x dziennie, efekt to czerwona buzia w dalszym ciągu lekkie łuszczenie, a miejscami bardzo mocne podrażnienie skóry. Plamy lekko nikną tak mi sie wydaje bo pod tą czerwienia to trudno cokolwiek zauważyć. mam nadzieje ze efekt bedzie lepszy i ze wkoncu zejdzie mi ta czerwien z buzi. zauwazyłam też że jak posmaruje sie cos2 to po paru minutach wyrownuje mi sie koloryt skory i efekt to tak jakbym sie ładnie opaliła i spokojnie mogę ludziom sie pokazac, ale jak po 4 godz posmaruje sie kremem to burak na maksa.
troche zaluje ze zdecydowalam sie na cosmelan strasznie duzo pieniedzy poszlo a efekt .....no nie wiem....myslalam ze bedzie szybciej cos widać....czytając ostatnie posty widze ze dziewczyny ktore zainwestowaly w inne specyfiki maja lepsze efekty i buziula nie jest taka czerwona co mnie najbardziej wkurza.
pozdrawiam wszystkie plamiaste
Wszystko zależy jakie kto ma plamy.Niestety bardzo się trudno dowiedzieć jakie się ma.Mogą być głębokie i wtedy trzeba ciężkiego kalibru a i tak mogą nie zniknąć.A inne mają tak płytkie że vit.C lub domowe sposoby Im wystaczają.Wiem że dziewczyny po cos są zadawolone.Niestety plamy wracają,dlatego myślę o pomocy czegoś od wewnątrzPoczekaj aż Ci się buźka wygoi,wtedy będziesz mogła zauważyć czy zadziałał
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując