Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-06, 16:03   #1433
sofija_flo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez emalala Pokaż wiadomość
Sory jesli to juz bylo ale staralam sie odszukać odpowiedzi na moje pytania na tym obszernym forum ale jak zagladalam do poprzednich czesci to glownie trafiałam na jakies luźne konwersacje o wszystkim tylko nie o dermamelanie i po kilku godzinach zrezygnowalam haha

To moj 3 dzien po zabiegu i stosuje krem derm.2 wedlug zalecen 3 razy dziennie. Mam go na twarzy bez przerwy. Nakładam go i po zaleconych 30 min. nakladam krem nawilzajacy na derm.2 az do umycia twarzy i nalozenia kolejnej z trzech warstw. Najbardziej irytuje mnie ten żółty kolor nie moge zmyc go z palcow... a co dopiero bedzie gdy bede chciala go zmyc z twarzy biorac pod uwage ze praktycznie wciaz mam nalozony ten krem? :O hah

Mam nadzieje ze nie jest potrzebne mi jakies dodatkowe nawilżenie teraz w pierwszym tygodniu. W drugim też zamierzam stosować der.2 2 razy dziennie i bephanten. To wystarczy?

Czy jest taka mozliwość zeby w 3 tygodniu przestać sie luszczyć? (przy nakładaniu kremu der.2 na noc i porządnym nawilżaniu?)

Proszę, błagam o odp. ehhh...
emalala widzę, że różne są zalecenia co do częstotliwości smarowania ja smarowałam 2x dziennie plus nawilżenie teraz jestem 3 tydzień 1 dziennie i skóra się już nie łuszczy ja jestem zadowolona tylko ta cena....
sofija_flo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując