Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ważne ogłoszenie Nowy program KWC - informacje o zmianach, zgłoszenia bugów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-06, 16:12   #74
annaboo
Zadomowienie
 
Avatar annaboo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 1 327
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zgłoszenia bugów

Rozumiem, że po tych zmianach nie będzie już powrotu do starych i pewnie się przyzwyczaję cóż taka kolej rzeczy.

Co do zdjęć, to na pewno gorzej je widać co do tego jestem pewna, może są za duże stąd niewyraźnie je widzę(chodzi mi o zdjęcia po wejściu na ostatnio ocenione, a potem na konkretny kosmetyk, oczywiście nie wszystkie, po kliknięciu na obrazek zwykle jest już ostro)może trzeba je zmniejszyć,nie wiem, ale było lepiej na pewno.


Liczba przegródek w torebce była podawana, uważam, że może być pomocna, ale oczywiście jak jej nie będzie nie ma sprawy jak pisałam, przeżyję nie jest niezbędna(ja mam bardzo dużo przegródek i dla mnie coś tam mówiła). Ale to nie jest najważniejsze. Za to bardzo pomocne byłaby właśnie opcja alfabetycznego ich sortowania i za to byłabym naprawdę wdzięczna, proszę o to bardzo mocno.

Nie wiem dlaczego użytkowniczki nie chciały opcji która informowała o tym,że masz już ten kosmetyk w przegródce, skoro ona przecież ułatwia sprawę, a teraz właśnie utrudnia bo gdy zapomnimy,że coś już dodaliśmy ta opcja tam o tym przypominała, a więc nie tracimy czasu na powtórne jej wkładanie. A teraz przy tak rozbudowanym wachlarzu możliwości jakie daje torebka byłoby to jeszcze bardziej pomocne.

I jedno małe sprostowanie mianowicie o podawanie ilości napisanych recenzji, chodziło mi o tu opcję informującą ile sztuk recenzji napisałam(no ile powypisywałam recenzji) a nie oceniłam ja czy inne wizażanki, liczba ile ich jest ,dotąd była. Właśnie zauważyłam, że jest ale nie bezpośrednio bowiem była na górze , a teraz jest na dole jako tyle a tyle znalezionych pozycji. Czy można przenieść na górę ze zmianą na tyle a tyle recenzji. Mam nadzieję, że nie brzmi to czepialsko, bo tak w ogóle to dobrą robotę tu wykonujecie. Tak tylko sugeruje, aby wizaż był bardziej przyjazny w odbiorze

Edytowane przez annaboo
Czas edycji: 2010-11-06 o 16:37
annaboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując