Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ważne ogłoszenie Nowy program KWC - informacje o zmianach, zgłoszenia bugów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-06, 19:12   #83
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zgłoszenia bugów

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
2) nie obawiacie sie czy nie będzie to forma zemsty? np na dziewczynach zgłaszających recenzje do usuwania?
Sama zgłaszam recenzje do usuwania, a nazbierałam już 8 puntów na plus i tylko 1 na minus
Nie przesadzajmy z tą mściwością Dziewczyny chyba oceniają recenzje, a nie recenzentki...

Powiększenie zdjęć wywołało u mnie falę ochów i achów w Waszym kierunku

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Wisniowy sadek Pokaż wiadomość
A takie "minusowanie" może faktycznie prowadzić do nadużyć i chęci "zemsty".
Nie lubię kogoś to BACH mu minusa.Ktoś nie lubi mnie to BACH we mnie minusem

Wizażanki to inteligentne osoby i potrafią "wyłuskać" z recenzji to co jest im potrzebne i czy recenzja jest wiarygodna.
Szczerze? Nie sądzę. Dlaczego? Bo dostaję plusy i minusy i nawet nie wiem kto i za co mi je zaserwował. Zalogowałam się rano i miałam 2 plusy, później 1... Teraz wchodzę a tu 7 plusów Choćby nawet ktoś miał się mścić, to nawet nie będziecie w stanie sprawdzić kto to zrobił i która z Waszych recenzji była nisko oceniona... No chyba, że chcecie prześledzić wszystkie dotychczasowe recenzje, które zdążyłyście napisać...
Czy naprawdę dziewczyny z forum nie mają co robić, jak tylko wchodzić na KWC i rozdawać minusy innym użytkowniczkom forum? Większość z nas to ludzie dorośli...
Zresztą jak komuś coś strzeli do głowy, to jasne, mogą się dwie dziewczyny umówić i dodawać sobie wzajemnie plusy za każdą recenzję. Tylko jaki to ma sens?
Dla mnie największym plusem na chwilę obecną jest możliwość natychmiastowego zgłoszenia jakiejś recenzji do moderacji...

Edytowane przez Robaczywka
Czas edycji: 2010-11-06 o 19:13
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując