Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-21, 15:50   #936
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no tak ja miałam to samo włosy 40 cm z których trzeba bylo spokojnie 5 zciachać ale co jak trzeba bylo to trzeba i teraz już malutko zostało tych po rozjaśniaczu, ale wiekszość dziewczyn tu miała takie przygody a to tylko pielegnacja i napewno beda dwa razy grubsze niż te co masz wiać rezulataty po paru miesiącach ale najlepsze po dość długim czasie, ja najlepsze zauwarzyłam 2 lata po stosowaniu tego wszystkiego, włosy z miej wiecej długości do ramion są do zapieńcia stanika!! wiec wszystko przed Toba no i wytrwałość i cierpliwość w pielęgnacji. A co do moich włosów to wrzucałam chyba w poprzednim wątku jak sie zmieniały , jak bedzies chciała to wrzuce do albumu zebyś luknęła

WOW a czemu tak? to niech juz minie bo ja nie chce takiego dnia

a może bo ja zauwarzyłam to platanie tak tydzien dwa po farbowaniu, siedzę cały dzień w pracy w rozpuszczonych a potem przychodzę do domu i dosłownie zeby to rozplątać urywam wlosy wyrywam je bo inaczej nie da rady je odsupłać.... masakra trzeba olej nałożyć może to coś da... no troche je przetłuszczam nie myje 3 dni
wrzuć wrzuć, ja zaraz napiszę efekty po wizycie u fryzjerki
Cytat:
Napisane przez beautygosiek Pokaż wiadomość
pytanko:
czy któraś z was stopniowo schodziła do blondu?
myślę o czymś takim, że odrosty zafarbuję 7-ką, reszta będzie na poziomie teraźniejszym 6, potem jak poziom 6 pójdzie pod nóż, to na odrosty wtedy 8, i tak myślę czy to dobry pomysł zejścia do 9-tki... chyba nie będzie bardzo widać różnicy jednego tonu, jak myślicie?


na wątku o jantarze czytałam że rozjaśnia, szkoda że nie mogę wypróbować na sobie...

dziewczyny - o co chodzi z tymi albumami bo ja zielona... a też chciałabym zajrzeć...

ps. mój dzień zaczął się wspaniale, oby tak zostało
myslę że od razu jeden poziom musisz kłaść na całe włosy
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wrzuce wam zdjęcia dla porównania jak wyszedł mi garnier naturals 10 zaraz po farbowaniu czyli 4-5 dni temu i teraz po 3 myciach możecie porównać jak kolor jaśnieje ,czyli jak ten popiel zmywa się u mnie i czy nie jest zbyt rudo? zdjęcia robione w tym samym miejscu bez słońca
ładny kolor, nie kombinuj zobaczysz jak po 2gim farbowaniu będzie bo 1sze nie zawsze chwyta idealnie od razu
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kotka
http://www.twojesoczewki.com/469-ray...olor-2012.html
model taki tylko inny kolorek, bo takie coś mam w swoich okularach i jest zdecydowanie za ciemny. Coś wpadające w bordo, butelkową zieleń, albo granat. Nie wiem jeszcze

Asia
Ładnie! Nie kombinuj już !


O tym dniu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Blue_Monday
smuteczek z powodu niespełnionych postanowień noworocznych
nie odczułam jeszcze tego dnia pomijając, że nic mi się nie chce
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Za szybko pochwaliłam dzień ...
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Asiu bardzo ładnie Ci się włoski rozjaśniły

Dostałam wiadomość jakiej w życiu bym się nie spodziewała Załamka normalnie. Mam nadzieję tylko że wszystko skończy się dobrze (piszę tak ogólnikowo, bo to nie jest raczej temat do poruszania na forum)
Nie martw się, będzie dobrze, zawsze się da naprostować sprawy...
Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Dawaj ten Jantar tylko na skore glowy, nie wcieraj we wlosy. Wlosy przy skorze glowy i tak zalapiesz przy nastepnym farbowaniu plus dodatkowy margines 1-2cm , wiec nie ma obaw . U mnie nie przyciemnia.

Ogolnie, wszelkie ziolowe cudenka lepiej stosowac ostroznie na blondzie i raczej nie na dlugosci. Ja bym sie bala uzywac hennowych odzywek, jesli mam farbowane na chlodny blond. Karmelowe blondy spoko, one moga sobie szalec
czyli na samą skórę głowy może być nawet jak mam popielaty czy opalizujący odcień?
A jak olej kokosowy może działać na kolor włosów? bo mam do wykorzystania w domu
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora