Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-21, 16:13   #943
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Załącznik 5073628Załącznik 5073630
Załącznik 5073629

1 i 2 zdjęcie pokazuje kolor, na szczęscie nie robi się żółty
3pokazuje jakie mam cieniasy i ile muszę conajmniej ściąć bo mam ścieniowane i to jeszcze nierówno no i liche takie
Czy ja muszę prostować włosy jak pójdę na ścięcie czy równo ściąć poradzi sobie na kręconych?
Faktycznie te końcówki liche... ale włosy odrosna

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Nie do konca wiem, czy w konce go mozna wcierac. Nie czuje alkoholu, ale nie czytalam ulotki. W skore to ma to sens, bo ponoc pobudza cebulki, a w konce to raczej nic nie pomoze, mysle. W konce to chyba najlepiej olejki, keratyne, jakies woski i jedwabie, mysle. Ja wcieram przed myciem na sucha skore - kilka godzin albo na noc wraz z kompresem olejowym na koncowki i zmywam rano, albo wlasnie swiezo po umyciu na mokra i zostawiam.
Powiem tyle, ze ostatnio czuje takie smieszne mrowienie na skorze glowy, a Jantaru uzywam od kilku tygodni tak 6 razy w tygodniu (przed i po umyciu, 3 mycia lacznie tygodniowo).
No i ten wysyp bejbi

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------



Silica ponoc jedna z najlepszych Sklad nieco inny niz Vitapil, ale tez konia na nogi stawia. Siostra kiedys brala i paznokcie jej twarde urosly po Silice
Ja sie zastanawiałam nad Silicą ale koniec końców wzięłam Celebrin

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wrzuce wam zdjęcia dla porównania jak wyszedł mi garnier naturals 10 zaraz po farbowaniu czyli 4-5 dni temu i teraz po 3 myciach możecie porównać jak kolor jaśnieje ,czyli jak ten popiel zmywa się u mnie i czy nie jest zbyt rudo? zdjęcia robione w tym samym miejscu bez słońca
Nie jest rudo Ładnie jest, zjaśniało faktycznie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Jedwab CHI, stanowczo!!! Obłędny (taki trochę męski) zapach i super działanie
Chi jest boski Ja z marionu też lubie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora