Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 22:44   #402
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Wiecie co, nie podoba mi się ten podkład/baza Joey New York

Nałozyłam go na Pelethrokrem i Clinique DDMG to na policzkach i nosie (tam gdzie był Pelethrokrem) mi się zważył.
Ma badzo lekką konsystencję, taką jakby trochę rozwodnioną i przez to słabe właściwości kryjące.
Powiedziałabym że to taki krem koloryzujący a ten jak wiadomo jest dla osób ze skórą bez skazy a nie dla osób u których trzeba ukryć zaczerwienienia
Próbowałam nałożyć wiecej niz jedna warstwe (żeby sprawdzić czy wtedy lepiej kryje) ale już przy drugiej warstwie się waży i wałkuje.
Ponadto pozostawia taką delikatną wodna warstwę na twarzy przez co lekko się swieci.
Z pewnościa pomógłby na to puder sypki ale nie nakładałam go żeby miec rozeznanie jak, póki co, się sprawuje sam podkład.

W skali od 1 do 10 dałabym mu max 3.
Zobaczę jeszcze jak się sprawuje jako baza pod podklad, chociaż bardzo nie lubię nakładać zbyt wielu warstw na twarz - krem, podkład i czasami jeszcze puder sypki - tyle maksymalnie mogę znieść na mojej skórze (bronzera i rozświetlacza nie wliczam)
Cos mi się wydaje ze mój dzisiejszy nabytek uszcześliwi młodszą siostre - jej tam się podoba wszystko co ode mnie dostaje

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2008-11-17 o 22:53
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora