Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Porady eksperta Yoskine
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 18:41   #20
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
tez zaczęłam testowanie i mam to samo. Staram sie wklepac krem w pewnej odległości od samego oka, ale krem migruje i po kilku mam czuję szczypanie i łzawię
Dzis wklepałam w okoloce oka krem na noc i jest lepiej. Nie wiem czy dam rade w ogóle używac tego pod oczy.



a który masz, tzn do suchej czy do normalnej i mieszanej? Ja mam ten drugi i przez kilka pierwszych minut po nałożeniu mam takie uczucie zbyt słabego nawilżenia, ale potem jest juz normalnie, nie czuję ściągnięcia skóry.
Anah mam wersje dla cery normlanej i mieszanej.
Dzisiaj sytuacja powtorzyla sie i w zasadzie w pracy robilam makijaz od podstaw z ta roznica,ze dodalam kilka kropel zelu hialuronowego z BU i bylo ok ale przeciez to nie oto chodzi.

Krem na noc spisuje sie zdecydowanie lepiej ale nie jest to czego oczekiwalabym,zobaczymy jak dalej.

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
testuje serię +30 do cery normalnej i mieszanej. Kremy bardzo fajne tylko mam dziwne wrażenie że odrobine jednak wysuszają.

Czego używacie do demakijażu może to kwestia demakijażu? Uzyważ effeclkar
U mnie demakijaz jest caly czas ten sam-czyli seria Garniera Skora wrazliwa-dwufaza i mleczko + hydrolat rozany z BU wiec nie sadze aby to bylo przyczyna tymbardziej,ze wczesniej nie mialam takich problemow.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora