Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-22, 08:20   #1135
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
Susanna ale masz piekne rzesy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
makijazyk no make-up-czyli naturalny,podkladu nie widac-bardzo bardzo mi sie podoba!!!!!!
Dziękuję ślicznie
Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
tak wyszlo na zdjeciu nie bic, nie bic! tez mnie razi bardzo biala szyja i tapetka na twarzy...
O rety co za rzęsy!! W ogóle szałowy makijaż chciałabym zobaczyć całą twarz bo wydaje mi się, że jest interesująca Czuję, ze jesteś niezwykle urodziwą dziewczyną

Cytat:
Napisane przez paulaql Pokaż wiadomość
Wklejam moje mineralne "wyczyny" w ramach podziękowań za wszystkie swatche i podpowiedzi co do kolorów. Mam zamiar przetestować inne formuły.

Cera normalna w kierunku do mieszanej, skłonna do zapychania, piegowata na nosie i policzkach.

Light neutral intensive (Sweet almond lepszy w teście paskowym, ale na całej twarzy jednak zbyt ziemiście)
Sunlight
Aussie perk me up
Soft touch
Śliczna cera i śliczna Ty masz ciekawy typ urody

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Oto mój pierwszy tutaj makijaż mineralny, wreszcie zaopatrzyłam się we wszystkie niezbędne pędzle. Niestety mój aparat robi średniej jakości zdjęcia, a ja nie umiem mu poustawiać parametrów i kolory są nieco przekłamane-wygląda jakbym prawie oczu nie umalowała, a zapewniam że były tam cienie Różu też prawie zero na zdjęciu,a był Z bliska wychodzą mi rozmazane modelka też ze mnie marna, pozować nie umiem.I kurczę zdjęcia mi się nie chcą skompresować, mam jakiś program po ang. i średnio kumam obsługę, dlatego foty takie wielkie, Wizaż sam obsłużył format. Sorki za niedociągnięcia techniczne.Jakiś kurs foto muszę przejść
Twarz:
primer: silica z CS - ach ta jedwabista gładkość
podkład: Afterglow bisque (za jasny na lato) + ziemia słoneczna Lavertu
korektor: pod oczy Aussie Park Me Up, na niespodzianki podkład LaurEss Elemental mieszanka próbek z gamy beige
oczy: cień Organic Pierre Rene złoty, pod łuk brwiowy róż-mix EGM Berries&Crem+Lumiere Poppy,tusz niemineralny Oriflame Wonder
róż:EGM Berries&Crem+Lumiere Poppy
usta niemineralne:Avon szminka Frozen Rose
Proszę o porady jakich kolorów powinnam używać i jak się malować, podglądam różne makijaże ale przy mojej pyzatej twarzy jakoś mi cięzko coś wykombinować.
Hmmm ładniuto! Nie wiem ale hmmm troszkę mi się nie widzi kolor podkładu. Nie jest zbyt różowy? Z może to wida aparatu. W kazdym razie jeśli chcesz się dowiedzieć o kolorach, któe Ci pasuję zajżyj na MM - to kopalnia wiadzy i przykłądów. Brazik ślicznie wyglada otulaony różem, jasnym żółtym. Masz w czym wybierać

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
to i ja dodam swoje, o ile można tak to nazwać, "makijaże"

pierwszy codzienny, rozświetlony i .... niestety niewidzialny (a co się go namaluję prawie pół godziny codziennie to ech... )

primer: PureLuxe eraser original,
podkład: EDM mieszanka FLN+Fair Neutral,
pod oczy: EDM linen,
oczy: Joppa Eggnog, róż EGM strawberry&cream, i jako liner cień EDM starlit (jest tam jak bonie dydy, przysięgam ),
tusz: YSL EFC fioletowy,
brwi: EDM silver gray,
róż: EGM strawberry&cream,
usta: meteoryty Guerlain gold temptation+róż EGM strawberry&cream,
rozśw: meteoryty Guerlain gold temptation,
koniec: baron 16.

drugi to najbardziej hardcorowy jaki na sobie miałam w życiu, proszę się nie śmiać (szczególnie Cathy i Sylwia )

podkład: EDM FLN, pod oczy: EDM linen,
oczy: EDM chamomille, jane eyre i starry eyed,
tusz: YSL EFC brązowy,
brwi: EDM medium brown,
róż: EDM theme park,
rozśw: EDM sunlight,
koniec: BareEscentuals mineral veil
usta jeszcze na golasa, później poszła SN bloom

i ciagle szukam doskonałego cienia bazowego, ech .....

[a na ostatnim zdjęciu chwalę się nowymi nabytkami z LaSenzy , turqusik i nawiązując do ploteczek pokazuję jak całkiem fajnie jeden z nich kulkuje to&owo proszę nie lać za OT, bo głównym tematem jest jednak makijaż nad kulkami (codzienny, rozświetlony) ]
Ano oba makijaże śliczne, pięknie podkreślają Twoją urodę ale nr 2 jest po prostu super!! Ale masz piękne rzęsy I te usta - super wykrojone
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując