Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann
Wątek: Rossmann
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 10:56   #3972
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
To ta maseczka?
http://www.rossmann.de/qualitaetsmar...aloe-vera.html
Nawet jej nigdzie nie widziałam.
Kupiłam ją w R przy Dworcu.
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Pomijając alkohol w składzie (patrz załączone zdjęcia), zapach mnie lekko zemdlił i też miałam ochotę ją czym prędzej zmyć. Poza tym nie zauważyłam jakiegoś super efektu nawilżającego. Takie placebo raczej. Większość maseczek nawilżających powinna się ładnie wchłaniać, a ta zostawiła mi na twarzy olejową warstwę.
Mam takie samo zdanie, dodatkowo tak jak pisałam - lekko mnie podrażniła. Tak więc bez szału.
Cytat:
Ciekawa jestem tego kremu,miałam go już ostatnio kupić ale gliceryna mnie przeraziła i alkohol.
Śmierdzi wódą, tynk na twarzy, bardzo ciężki, ogólnie nic ciekawego Zobaczę, jak będzie wieczorem, czy skóra będzie wyglądać w miarę, w każdym razie komfort użytkowania jest ujemny.
Cytat:
Pewnie służą jako główny konserwant,szkoda tylko,że na samym początku składu. Suhada tak samo zrobiła z najnowszą serią-alkohol i gliceryna.
No wiem, oglądałam Suhadę w L, i jej ze względy na alko nie kupiłam.
Cytat:
Najczęściej bywam w Renomie i Arkadach. Kilka dni temu nie było żadnych szamponów.Właściwie to chyba nic nie było,poza kremami i bezzapachowym żelem do ciała.
Denerwuje mnie to,że te kosmetyki nie są w jednej szafie/na półce,tylko trzeba biegać po całym sklepie.
Dokładnie, mogliby zrobić regał tak jak jest na te wszystkie Tołpy, kremy Bio za 130 zł i Flos Lek.
Cytat:
Czy Alterra ma aktualnie coś do mycia twarzy?Żel,piankę?
I jak z balsamem z 10 % mocznikiem,już jest u nas?
Orchideowy płyn do mycia twarzy (przy Dworcu), balsamu nie widziałam
Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Silicia
Ta maseczka występuję również w pełnowymiarowym opakowaniu?
Może ta z orchidei będzie lepsza.
Chyba nie, aj widziałam tylko saszetki. Z orchidei nie widziałam.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując