Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-03, 13:12   #2525
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A właśnie Dziewczyny. Nie orientujecie się czy te kosmetyki z NB są wycofane tylko z Polski czy w ogóle?
Nie mam pojęcia A jak tam zakupy?

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Korah, dostałam 3 próbki kremów do twarzy, róża, rokitnik i śliwka oraz balsamu do ciała z dynią, którego jeszcze nie próbowałam. Kremy są leciutkie, wchłaniają się szybko, nadają się pod oczy. Podczas smarowania najbardziej treściwa wydawała mi się śliwka, ale to róża najlepiej nawilża i już ją kupiłam. Ogólnie od dawna używam tłustych kremów, bo z lekkim po nocy zawsze mam suchą cerę. Róża świetnie wytrzymała całą noc. Po żadnym z tych kremów nic mi nie wyskoczyło, a na to co miałam położyłam olejek keja, który polecałaś i jest cool. Kremy pachną bardzo delikatnie, róża chyba najintensywniej ale nie różą tylko czymś słodkim, ale nie jest to jakiś mocny zapach jak np. alterra. Przyjemny i delikatny. Śliwka prawie wcale nie pachnie. Róża pod oczami sprawuje się świetnie, w sumie żaen nie podrażnił, ale jak mam coś polecić to różę. Czyli wcale się nie myliłaś, bo kiedyś pamiętam że pisałaś, że miałaś na nią ochotę.

Biorąc pod uwgę konsystencję i działanie tych kremów, tajemniczy parfum musi być czymś sztucznym, niestety. Myślę, że gdyby był eco, to miałby eco cert, taka firma jak aa mogłaby sobie na to pozwolić, tymbardziej że inne polskie firmy już go mają. Ponieważ ostatnio jestem bardziej liberalna, przymknęłam na to oko.

Dzięki Nie dowiemy się na 100%, jak to jest z tym parfum, producent zapewnia, że to skladnik naturalny i hypoalergiczny, w ogóle produkty są robione pod wymagania alergików, z tego co zauwazylam w deklaracjach producenta. Ja mu wierzę, bo micel jest jak dla mnie esencją lagodności i w zapachu i w dzialaniu. Co do kremów to jak patrzylam w aptece na sklady, to tez mi się najbardziej spodobal różany, ten przeciwzmarszczkowy chyba. Będę na niego polowac, ale narazie BASTA z zakupami !!!!!!!
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując