Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę o pomoc...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-13, 16:59   #6
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Proszę o pomoc...

Margot a ja CI polecam udac się najpierw do chirurga, miałam cos takiego na stopie , gdy latem pare lat temu uderzyłam stopą i stłukłam paluch, przy okazji łamiąc własnie tak nietypowo paznokiec, miał pęknięcie od strony macierzy, był pęknięty jakby przez środek na połówki i trzymał się tuz przy końcu paznokcia na wysokości opuszka, reszta oderwała się od macierzy na połowie swojej długości i nie bylo szas na inne leczenie, niz ściagnięcie - ale u mnie to było ekstremalne zdarzenie, bo zrobił mi się jeszcze krwiak, który tez mi przecinano, żeby spuścić krew, z tego co piszesz, u Ciebie jest duzo lepiej, ale ja bym nie ryzykowała bez konsultacji z lekarzem, niech to może obejrzy specjalista - najlepiej ktos sprawdzony i zaufany, ja akurat mam świetnego chiruga od lat i z wszystkimi urazami biegnę - o ile mogę się ruszać - własnie do niego.

poza tym na pewno ważne jest, czy to tylko powierzchowne peknięcie i mozna założyć cos na paznokiec, czy tez jak zauważyła guga pekł CI do "mięsa" , bo wtedy może lepiej niczym nie pokrywać ???
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując