Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-27, 09:15   #1087
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
promolcia i jak, probowalas juz gamili? Jak 1sze wrazenia? Nasze jeszcze nie doszly, oczywiscie dostawa sie opoznia
Też czekam
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
śliczności!

gamili użyłam dopiero 3 razy, twarz wstępnie oczyszczoną micelem lub dzieciowymi chusteczkami nawilżanymi namydlam i zostawiam na kilkanaście minut, mydło siedząc na twarzy nie ściąga jej i absolutnie nie podrażnia, po zmyciu nie ma uczucia skrzypiącej czystości, skóra nie woła o pić ale nie jest też jakoś specjalnie nawilżona...odstawiam inne myjadła na miesiąc i będę obserwować efekty
(na cuda nie liczę bo moje problemy z cerą już nie są powodowane przez kosmetyki tylko rozchwiane hormony i szereg konsekwencji jakie się z tym wiążą)
...tak sobie myślę, że takie łagodne mycie, które spokojnie można zostawić na twarzy na kilkanaście minut bez ryzyka podrażnienia/przesuszenia dawała mi wykończona niedawno pianka do mycia twarzy 100% pure...za jakiś czas jeszcze Emilia bedzie mogła coś powiedzieć na ten temat
Pianka ze 100% Pure jest naprawdę super Ja mam ogórkową
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ale jestem ciekawa tej Galili. Testujcie dziewczyny

Ja póki co musiałam odstawić mydła. Moje policzki szaleją, skóra schodzi, pęka, jest zaczerwieniona i nie wygląda to dobrze. Winowajcą nie jest tonik NOALab, który podejrzewałam, a mydełka. Zainwestowałam więc w you-tubo-wy hit myjadełko Liz Earle. Nie ma może nieskazitelnego składu, ale na pewno nie jest taki tragiczny, jak podano w KWC Kupiłam jeszcze zestaw Living Nature, nie wiedziałam, że są tam pełnowymiarowe kosemtyki. Na minejo opłacało się (tyle na usprawiedliwienie) Marzec będzie miesiącem dobijania do denka i postu zakupowego! Pilnujcie mnie.


No i teraz uwaga, uwaga
najważniejsze, składamy z Holusią zamówienie na NuFountain, potrzebna jest nam jeszcze jednak osoba. Chociaż i tak nic nas nie powtrzyma przed zamówieniem tego serum Może jeszcze ktoś skusi się? Wyjdzie taniej
Ja się zgłaszam
Proszę o PW co i jak?
O ile zostałam przyjęta

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mascara so'bio podkręcająca użyta
Szczota gruba, gęsta, wygięta - świetna!
Efekt jak po 2000kcal maxa factora

Zobaczymy jak wytrzyma cały dzień, ale jeśli chodzi o efekt to najlepsza z naturalnych daje czadu - pogrubia mocno a ona jest wydłużająco podkręcająca
Tak byle jak i na szybko się malowałam, ale dzięki szczoteczce podkręca
Teraz wszystkie sie rzucą i opróżnią magazyn.dodaję na moją listę Wish
To ja po 3 dniach używania zrecęzuje tusz Living Nature.
Tusz daje średni efekt taki jak to przy naturalnych tuszach,kolor czarny jak dla mnie bardziej przypomina taki ciemny grafit,tusz bardzo dobrze sie trzyma przez cały dzień jednak wieczorem trochę muszę popracować żeby go zmyć .Tworzy taką skorupkę na rzęsach jednak nie wyczuwalną w ciągu dnia.
Efekt bardzo średni,używałam gorszych ale z pewnościa już więcej nie kupię zwłaszcza że regularna cena to 88zł,kupiłam w promo za 45zł termin ważn.do kwietnia
Już w tej cenie lepsza była maskara AMB.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora