Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podkład na lato??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-06, 13:21   #24
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Question Dot.: Podkład na lato??

Smoczyco Kochana, jesteś "dostępna" , więc skorzystam z okazji... Czy mogłabyś również mi doradzić?

Mam cerę mieszaną (choć ostatnio coraz bardziej skłaniam się ku tłustej - przetłuszcza mi się w kosmicznym tempie, również na policzkach), skłonną do wyprysków (od pół roku leczę trądzik), ale cienką i płytko unaczynioną. Obecnie używam na dzień kremu Antirougeurs Avene, wersji dla skóry tłustej i mieszanej. Nie widzę oszałamiających rezultatów (właściwie to żadnych nie widzę), poza tym błyszczę się zaraz po nałożeniu kremu. Na to – od czasu do czasu – spray ochronny BioDermy Photoderm AKN SPF 20. Od czasu do czasu, bo w zasadzie mój cały dzień to samochód-biuro-samochód-dom. Poza tym, mimo że filtr ów ma stosunkowo lekką konsystencję, świecę się po nim przeokrutnie i każdy podkład momentalnie ze mnie spływa lub tworzy mało estetyczne placki. Z podkładów wypróbowałam już EL Double Wear, Revlon Colorstay - najstarszy i Stay Natural Makeup - na tak tłustej "bazie" dłużej trzymał się ten pierwszy... Na to puder sypki. Zimą z taką pierzynką mogłam w sumie wytrzymać, odtłuszczając się od czasu do czasu bibułkami. Ale teraz po godzinie czuję się jakbym wysmarowała się smalcem, w dodatku mam wrażenie, że wszystko mi spływa z twarzy...
O lżejszych podkładach lub samym pudrze na tak przygotowaną skórę (krem+filtr) w moim przypadku nie ma mowy, bo podkłady ślizgają się "jak po maśle" nie kryjąc nic a nic (mam jeszcze cosik do ukrycia ), a puder... po prostu się przylepia . Nie mogę nim oprószyc twarzy, on przykleja się do miejsca, do którego przykładam pędzel i tworzą się plamy (mimo że używam pudrów transparentnych).

Czy miałabyś dla mnie jakąś propozycję kremowo-podkładową?

Rady innych Wizażanek również mile widziane .

Pozdrawiam,
demonik.
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując