Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - skóra pod oczami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-02, 14:47   #3
kasia686
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: skóra pod oczami

HELP!

Witam! Mam problem, a przynajmniej tak mi się wydaje Mam 22 lata i w wakacje zaczęłam używać kremu pod oczy. Wcześniej nie stosowałam żadnego, jedynie z filtrem 50+ na dzień (zawsze od kilku lat, bez względu na porę roku). Zaczęłam od kremu Oftalin Iwostin (łagodzący lipo protektor). Następnie kupiłam łagodzący Avene. Nie wiem, co mnie podkusiło by kupić krem firmy Dermedic Hydrain3 Hialuro (chciałam krem z kwasem hialuronowym). Moim celem było działanie nawilżające i opóźniające proces powstawania zmarszczek... Choć skórę mam w bardzo dobrym stanie ( pod oczami też - nawet bardzo) jednak uparłam się na nawilżanie i kwas hialuronowy. Krem Dermedic stosowałam ok. 2, może trzech tygodni. To był błąd! Skóra po nim stała się dziwnie napięta, wręcz spięta, straciła lekkość, delikatność, miękkość i zauważyłam na niej pionowe zmarszczki! Skórę tam mam bardzoe cieńką, wręcz prześwitującą.... Byla delikatna, jak gdy miałam 16 lat. Teraz już nie jest! Po kremach... Nie wiem, czy stosowałam zbyt dużo kremu, czy mnie uczulił. W każdym razie jest pachnący... Kupiłam więc La Roche Posay Hydraphase (lekki żel z kwasem hialuronowym). Po tygodniu odstawiłam bo chcę by skóra doszła do siebie. Smaruję teraz Flos Lek z babką lancetowatą...

Powiedzcie, czy jeśli po kremie Dermedic moja skóra faktycznie zmieniła struturę, a kiedy się uśmiecham mam większe zmarszczki mimiczne to jest to spowodowane np. reakcją alergiczną, chwilowym przesuszeniem skóry wierzchniej, czy nieodwracalną zmianą? Z góry dziękuję za odpowiedź!
kasia686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując