Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-26, 01:02   #1956
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

po pierwsze, zabraniam krytykować jakiekolwiek mani dla mnie

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy trafiłyście na bloga, więc tutaj pokażę Wam nowy domek moich dzieci <3
widziałam, fajna rzecz
ale przy pewnej ilości lakierów niepraktyczne, trzeba by sobie całą ścianę obwiesić
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
z moją gracją wiele z nich mogłoby wylądować na podłodze
piona
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Malinko, do wczorajszych życzeń dołączam mani
dziękuję!
mnie się podoba w macie
naklejki też, chociaż wg byłoby im ładniej na ciemniejszym tle
ale ja lubie róż, także dobrze trafiłaś
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Malinko Życzę Ci jak już pisałaś drugiej tony lakierów Samych perełek w kolekcji ! Dużo szczęścia obyś w końcu wypoczęła i naładowała akumulatory. Zapomniała o stresach i przemęczeniu. Moje mani.. wykonanie na pewno nie jest idealne ale z czasem stoję marnie.
Postawiłam na taki kontrolowany bajzel Zdecydowanie z tym mi się kojarzysz, ze względu blogowych. Zanim was tu spotkałam przypadkiem na niego trafiłam i później próbowałam odnaleźć poprzez słowo kluczowe bajzel Jednak wiadomo każdy bajzel jest kontrolowany Miały być pastele bo to głównie one przychodzą mi na myśl kiedy o Tobie pomyślę. Ostatecznie wybrałam neony aby przelać Ci chociaż odrobinę pozytywnej energii, w tych ostatnio męczących chwilach !
bardzo dziękuję za świetne życzenia i mani!
personalnie podeszłaś, rzeczywiście bajzel kontrolowany, tak mi miło
kojarzę się z pastelami? nie wiedziałam neony mi się bardzo podobają!
Cytat:
Napisane przez kiika Pokaż wiadomość
To i ja pokażę swoje. Zdjęcie robione jakiś czas temu, ale aktualnie kolor i stan paznokci ten sam, więc wszystko się zgadza
wg mnie powinnaś bardziej zdefiniować kształt
[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;47036146]
Malinko - spełnienia marzeń, wszystkiego co najlepsze i duuuuzo slicznych lakierow!
[/QUOTE]
ślicznie dziękuję, piękne zdobienie!
serdeczy i mały mają fantastyczny kształt
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
KLIK - Mgiełka, to nie jest czasem Twoje zamówienie?
padłam
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość

Malinko Kochana!
Mnóstwa lakierowych dzieci, zadowolenia z każdego z nich! Spokoju, radości i braku łez, no chyba, że tych ze szczęścia! Miliony wiernych obserwatorów i pięknych włosów
Wiem, że technicznie do ideału droga przede mną długa i ciężka, ale starałam się mocno
bardzo dziękuję
ślicznie rozłożone kropeczki, na początku myślałam, że sondą malowałaś, a to glitterki
no i skórki cacy w końcu
wg mnie to jeden z Twoich lepszych mani
a widziałaś to? KLIK!
Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie mi, bo nie wiem czy dobrze zrobiłam.
Kupiłam w superpharm odżywkę nail tek intensive therapy II bo najbardziej pasowała opisem do moich paznokci - rozdwajające się, rozszczepiające się, wystarczy pociągnąć i rozdwojenie na pół płytki, przez to chcąc wyrównać z wierzchu stają się również miękkie. Tylko teraz czytam, że ta odżywka chyba nie wystarczy? Że powinnam mieć jakąś bazę foundation? Przeczytałam na dołączonym opisie, że codziennie warstwa i tak przez 6 dni i siódmego dnia zmyć. Albo można na lakier codziennie dokładać jedną. Wczoraj od razu pomalowałam warstwę i dziś drugą. Czy wystarczy jak będę korzystać z tej odżywki czy muszę jeszcze mieć tą drugą?
stosowałam nailteka właśnie bazę i odżywkę razem, u mnie się sprawdzało, poza tym uwielbiałam odżywkę jako top nie rozmazywała wzorków
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
kształt serdecznego i malucha - oh tak
dosłownie!
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2014-06-26 o 01:57
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora