Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 18:50   #4996
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV

Rety, co za babsko Niestety jakoś mi to pasuje do tego środowiska, myślę, że naprawdę dużo osób w tym światku (moda, makijaż) jest ze względu na układy i znajomości a nie talent. Poza tym, fakty są takie, że "artysta" może zrobić kupę i powiedzieć, że to zabieg artystyczny, tak więc pewnie blendowanie cienia w załamaniu jest banalne i oklepane. Współczuję Ci, bo ja bym nerwowo nie wytrzymała przy czymś takim i strzeliła, że "g**** mnie obchodzą pani wrażenia estetyczne".

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Matko, jaka jestem dzisiaj poirytowana Miałam zajęcia w szkole wizażu i wykładała nam dzisiaj pożal się Boże makijażystka, która się przechwalała gdzie to ona nie pracuje, ze na wybiegach, ze w telewizji, że Mediolan, że Londyn.... Tematem było smoky eyes, czyli dosyć prosty makijaż (przynajmniej dla mnie) ale to, co ta pani zaczęła wyczyniać to przeszło moje najśmielsze oczekiwania.. Kazała nam używać jej techniki nakładania cieni która polega na.. uwaga! Nakładaniem cienia i rozcierania go (!) płaskim języczkowym pędzelkiem od załamania powieki do linii rzęs posuwistym ruchem od góry do dołu!!! Jak zaczęłam robić makijaż na koleżance i zrobiłam parę ruchów blendujących moim puchatym pędzelkiem to skarciła mnie słowami: "Ja patrzę!!! Masz tak robić jak Wam pokazałam!!!" W efekcie w mniemaniu pani makijażystki efekt końcowy miał zawierać nierozblendowany cień w załamaniu, bo tak jest ładnie (nie mówię tu o makijażu graficznym, bo taki się rządzi innymi prawami). Na dodatek usłyszałam podczas malowania mnie przez koleżankę, że mam oczy idące w dół jak u Cocera Spaniela i że trzeba bardzo mocno wykonturować moją twarz przez policzki, no bo jak to tak, tak zostać nie może Ze szkoły wyszłam totalnie zirytowana i z poczuciem totalnej niesprawiedliwości, że takie osoby pracują na takich wysokich stanowiskach Ale jestem przerażona normalnie
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora