Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Lucy Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-27, 17:55   #4202
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Masz rację.
Z linerów wezmę próbki .
Z cieni na boga się zdecyduję tylko champagne. Zastanawiam się jeszcze nad pale peach. Tylko czy nada się jako cień bazowy?
Jaki jeszcze cień może być jako baza?
Driftwood? Podpowiecie coś?

Resztę cieni, które mi sie podobają wezmę w probkach.
Też jak zobaczyłam ile i za ile mam w koszyku to się przerazilam.

Róże mogą spokojnie poczekać. Podkłady teoretycznie też. Ale wiadomo wszystko kusi.
Ratunkuuu
No wlasnie nie ma co przesadzac :P Dobrze, ze optrzytominialam, bo nabralabym probek, gdzie pewnie czesc by lezala. Wiec wybralam e cienie, ktore jest wysokie prawdopodobienstwo, ze bede uzywac No i mam bigi.

Tez myslalam o Champagne, ale nie lubie zby poluskujacych cieni jako baze, dlatego padlo na Pale Peach. W opisie bylo napisane ,ze daje satynowe wykonczenie, wiec dla mnie jak znalazl no i kolor jest zblizony do tego ktorego szukam. Zobaczymy co przyjdzie.

Jezeli chodzi o cien bazowy to mysle, ze moze nadac sie Vanilla, Mocha Shimmer, Sunkissed, Champagne, Sand Castle (choc utaj kolory roznie wypadaja, wiec nie wiem) i Hot Chocolate.

Driftwood wydaje mi sie jednak troche ciemny jak na baze. Choc to zalezy czego szukasz.

Natomiast jezeli chodzi o roze to musisz przemyslec czy te ktore chcesz zakupic juz nie masz, a moze waro oglosic na wymiankowym czy ktos nie ma tego odcienia ktorego szukasz?

Ja zawsze roze kupuje oczami i wszystkie chce wyprobowac, a jakis czas temu doszlam do wniosku, ze te ktore kupuje to nie zawsze mi pasuja, poza tym to jest kosmetyk, po ktory siegam niezwykle rzadko, wiec te odcienie, ktore mam i ktore mi pasuja posluza mi przez nasepne 100 lat WIec sie zastanow czy te roze sa Ci tak potrzebne :P

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Do mnie jednak nie dotarła jeszcze przesyłka oby jutro była, bo chcę przetestować Bisque przed zamówieniem biga..

A jakie pędzle polecacie do linerów? Ja jestem raczej nie cieniowa i właśnie sobie uświadomiłam, że najmniejszy pędzel jaki mam to Hakuro H76 ale nie będzie się nadawał.. Podpowiedzcie coś..
Generalnie polecam te skosnie sciete, najlepiej takie kore sa nieco gesciejsze. Ja mam z Lumiere taki podwojny, z troche gesciejszym wlosiem, no ale go juz raczej nie dostaniesz w sprzedazy.

Mam tez z Hakuro H85, jes nawet fajny, ale ja wole ten z Lumiere.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując