Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Lucy Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-27, 22:37   #4214
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
a który masz? bo patrze się na nr 02.
ja mam 07 (foty na insta pod Puckowa). myślę o 05 do blendowania powieki, albo podróbce mac217. ew jajeczko do twarzy, ale to w przyszłości. mam jeszcze sprawne z zoevy coś w podobnym kształcie i nie będę na siłę kupować.

nie oczekiwałam efektu WOW od tych pędzli, ale muszę przyznać, że zadowolona jestem bardzo. po tylu pędzlach co przerobiłam śmiało mam nowego ulubieńca. używałam już kilka razy, czyściłam płynem z MUR pro, dalej jest boski. nic nie wypadło. jeszcze nie było pierwszego prania, ale jestem bardzo dobrej myśli, bo włosie po czyszczeniu płynem zostaje miękkie.

szkoda, że nie ma w kolekcji czegoś do linera. mam ten z inglota, ale czasami brakuje mi czegoś podobnego, drugiego takiego pędzla. a nie dubluję pędzli żeby mieć dwa takie same z tej samej firmy. kupuję takie same ale z różnych firm, żeby móc porównywać i jestem coraz wybredniejsza. w ogóle pewnie do linera nie będzie nic, bo kolekcja skupia się na włosiu kozim, naturalnym, a takie włosie nie przetrwa z linerem w żelu. ale z cieniami czy linerem mineralnym... prędzej w sumie :P
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując