Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-26, 21:34   #1124
hanka09_12
Przyczajenie
 
Avatar hanka09_12
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;60945126]lakier bardzo wzmacnia wbrew opiniom (jeśli nie ma tej chemii mega mocnej co szkodzi, ale Bell nie mają), bo zawsze to dodatkowa warstwa ochronna dla paznokcia, nie rysujemy go tylko lakier dobrze, że wcierasz masło shea i coś robisz ku tej pielęgnacji życzę wytrwałości i długich mocnych pazurków pamiętaj o używaniu rękawiczek przy detergentach lub długim zmywaniu naczyń ja mam jakieś takie z dłuższym dołem, żeby się woda nie wlewała, wyściełane od środka jakąś dodatkową warstwą, żeby lateks nie uczulał i pachną aloesowo firmy nie pamiętam, dorwałam w Lewiatanie, takie zielone z aloesem, wiem że firma Jan Niezbędny ma duży wybór, ale ja trafiłam tylko na jakieś innej firmy i są też dobre ręce po nich nie śmierdzą, nie swędzą ani nic, już nie zmywam bez nich, szczególnie wtedy gdy muszę ostrzejszą gąbką coś zdrapywać

aa, uważaj jak stukasz w klawiaturę, stukaj palcami, bo jak się stuka paznokciami to też lubią się łamać...

powodzenia [/QUOTE]


Też używam tych długich rękawiczek tylko takich najzwyklejszych bez tego proszku w środku i smaruję kremem i nic mi od nich nie jest Klawiaturę od bardzo dawna wciskam używając opuszków tylko jak miałam telefon z qwerty to wciskałam paznokciami Powiem Ci nawet że tak się wciągnęłam w olejowanie że kilka razy dziennie aplikuję sobie olejek pod paznokieć Wiem że robię to na własną odpowiedzialność ale używam od około miesiąca z kilkudniowymi przerwami odżywki z Eveline mocne jak diament Gdy używałam jej 2 lata temu to bardzo mi pomogła i do teraz mam mocniejsze paznokcie Gdy tylko ją skończę zacznę używać jakiejś innej Dziękuję i trzymaj kciuki za moje paznokcie
hanka09_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując