Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-11, 15:12   #3197
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Tej z mikropęcherzykami? Oj, a miałam ją zamiar jutro kupić To się chyba jednak wstrzymam, bo przy mojej wrażliwej cerze to mi by pewnie po niej skóra zeszła razem z mięśniami paszczy .
Mnie nic ta maseczka nie zrobiła złego Ładnie po niej cera wyglądała.

Byłam na evencie z Macem w D. Okazało się, że to warsztaty, więc malowałyśmy się sama pod kontrolą Macówek. Całkiem fajnie to wyszło, chociaż większość produktów już znam
Cieszę się że mogłam wypróbować kilka rzeczy, na które nie mam zwykle czasu ani ochoty. Stwierdziłam też, że tusze do rzęs mają mocno średnie. Nie przebijają EL, BB ani nawet L'oreala - przynajmniej na moich rzęsach.

Kupiłam też buty w ccc. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale wzięłam 39 i wkładki do pomniejszenia. 38 nie było, ze bym mogła spróbować, ale z innych koturn było za małe.

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Aniyam, super zakupy Rzadko kiedy trafia się taką ogarnięta konsultantka
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora