Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-17, 21:35   #1441
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Norela kupię na bank, nie tylko tonik, ale jeszcze pare rzeczy z innych serii, bo mam juz porobione zakąłdaki co chce, tylko na razie musze powykańczac co mam, tak sobie obiecałam, wczesniej nie kupię, bo znjac siebie pootwieram nowe i ani nie zyzje jednego ani drugiego, spurchawieja i kasa w błoto. A ten tonik Norela z kwasami, to jednak chyba nie trzeba czekac na chłodniejsze dni?
Kochana, a co byś chciała z Norel?
Bo mam odłożone niedawno kupione: tonik migdałowy (dla mnie to ewidentnie serum, ale ok ), peeling enzymatyczny, całą serię z kwasem hialuronowym i kremiki po 15 ml - żurawinowy i jakieś tam jeszcze.
Te kosmetyki są super, jestem z nich mega zadowolona, ale niepotrzebnie zachomikowałam. Bo w kolejce czeka już Yonelle. A mam ciśnienie żeby przed ślubem poeksperymentować z retinolem

Może się wymienimy?

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
Może mi ktoś powiedzieć jak mam na tym facebooku znaleźć strone polskiej Sephory, bo wyswietla mi się amerykanska, od wczoraj to rozkminiam i za cholerę nie mogę znaleźć kto mnie oświeci.......
Wpisz Sephora Polska
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora