Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-01, 14:25   #1413
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez songeriee Pokaż wiadomość
zobaczyłam ten obrazek i padłam ze śmiechu, cudne i tym miłym akcentem postanowiłam się przywitać bo podczytuje Was juz jakiś czas, ale takie szybkie jesteście z postami i widać, że już się wszystkie dobrze znacie, że trochę głupio tak się wbić, ale no..

Lunę kupiłam ostatnio na promocji u nich -21 więc aż mi gorąco (no w taki upał to podwojnie;p) jak widze teraz cene 299, wrrrr, a póki co jakiś zawrotnych efektów nie widzę, wręcz wydaje mi się, że się mi pogorszyło, ale tłumaczę sobie, że cera się oczyszcza moze
a z regularnoscia tez mam problem, ale tlumacze sobie, ze teraz to sie zmieni :P

dzięki za znizkę do h&m'u (nie umiem cytowac więcej niz jednej osoby, jestem debil wizazowy bo rzadko sie udzielam :P) bo polowałam już jakiś czas

swoja droga moja teoria boxowa jest taka, ze pojawia się w czwartki koło 11, ale moze ją byc łatwo podważyć pewnie bo ta sie opiera tylko na dwóch poprzednich :P

no i jeszcze raz, witam wszystkie!

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ech, głupi ten Douglas.

Słuchajcie, czy przy stosowaniu witaminy C w serum muszę mocno chronić twarzy przed słońcem? Czy akurat ten kwas nie ma konfliktu ze słońcem
Ratunku.
ten kwasik akurat można ze słońcem łączyć


wróciłam z olaplexu, jestem ofkors mega zadowolona
i mam proste włosy, bo tak chciałam dziś
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora