Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-14, 17:58   #49
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Wiem, ze Zlosliwiec w pewien sposob zabezpieczyl nasze fotki umieszczane na WIZAZU przed takimi "niepowolanymi rekami" (pfuj, zapachnialo "stolem z powylamywanymi nogami" ), ale nie zbiegajmy z tematu - to jest, ze fotek nie moze ogladac uzytkownik niezalogowany na Wizazu. Hmm, ciekawam, czy daloby sie cos takiego zrobic, zeby wogole nie bylo mozna pobierac zdjec z Wizazu, albo chocby z MOICH MAKIJAZY, albo taka funkcje zrobic, czy sie zgadza czy nie na pobieranie fotek. No ja wiem, niby umieszczajac fotki w necie automatycznie zgadzamy sie na ich wykorzystanie, ale... chyba musza byc jakies granice, przepisy, hmm...
Ja wrocilam do zamieszczania moich makijazy czy tez wzorkow odkad zrobilam swoja stronke, na ktorej wlasnie sprezentowalam co niektore prace... Wiem, internet to jest w dzisiejszych czasach tak silny srodek przekazu, zesie bez niego nie obejdzie. Ma swoje dobre i zle strony...
Oj, tak mysle glosno, mam metlik w glowie...



tak, ja tez myślę że powinno się zrobić coś w tym celu, by zdjęcia z wizażu nie mogły być pobierane... (jeśli np chodzi o wątek już wspomniany z fitnessu chyba- pokaz swój brzuch czy cośtam... - tam niektóre foty nietylko brzuch pokazują ). Zresztą na MM, Fryyzjerze czy wizazystce poprostu trzeba buzię pokazać jesli chcemy dowiedzieć się co jest "tak" a co "nie"... Femme ma rację i dziękuję Ci kochana za ten wątek . Trza uderzyć do ZŁO w sprawie zabezpieczeń
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując