Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 09:36   #2998
kasjam25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 121
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość

Dziękuję za opis. Bawełna brzmi bardzo zachęcająco. Porzeczka jest extra, ale ten zapach jednak długo czuję na twarzy i jest dla mnie nieprzyjemny.

Nie wiem jak długo stosujesz oleje, ale ja od czasu gdy zmieniłam pielęgnację i kremy(teraz używam tylko samoopalacza, kremu tonującego z filtrem latem i od czasu do czasu krem z kwasami Clareny) zamieniłam na oleje (początkowo Hauschka, potem Clarins, znów Hauschka, oleje mazidlane) cera stała się z mieszanej w stronę tłustej - normalna, oleje wsiąkają w nią jak lekkie kremy.
Maju - dodaję specjalnie dla Ciebie wrażenia po nocy (jakoś wcześniej aż tak bardzo nad nimi sie nie roztkliwiałam)
wczoraj nie dołożyłam więcej - rano matowa buzia, ładny koloryt, jakby bardzie mięciutka... mam wrażenie, że w ogóle po bawełnie jest właśnie delikatniejsza w dotyku;
pozstanowiłam następnym razem położyć więcej albo na dwie tury...

oleje stosuję krótko - dopiero jakieś dwa miesiące, ale rzeczywiście - buzia jakby spokojniejsza; nie mogę powiedzieć, że jest normalna - jest nadal tłusta jak nie wiem co, ale rzeczywiscie - przyjemniej się aplikuje specyfiki; mam nadzieję, że taka tendencja się utrzyma
kasjam25 jest offline Zgłoś do moderatora