Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-31, 21:45   #600
malka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 44
Dot.: cera mieszana-zaskorniki-dobry zestaw kosmetykow

no tak filtr 50+ codziennie rano nakladam
a z diacnealem bylo ok przez pierwsze dni dlatego myslalam ze moge stosowac codziennie
u nas w uk pogoda raczej juz jesienna wiec chyba slonce mi nie zaszkodzilo?!
a pozatym praktycznie od rozpoczecia kuracji moja twarz byla na swierzym powietrzu jakas max godzine dziennie-w trakcie spaceru do pracy
no nic wyczytalam o humektanie ale tutaj nie mam nic takiego
kupila dzis u siebie w sklepie krem e 45...tez troche piecze ale nie mam na nic innego pomyslu
napisze sklad i powiedcie co wy na to?:
Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkil Butter, Hydrogenated Polyisbutene, PEG-8, Hydrogenated Coco-Glycerides, Isononyl Isononanoate, Oenothera Biennis Oil, Cetyl Alcohol, Synthetic Beeswax, Cyclopentasiloxane, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Trihydroxypalmitamidohydr oxypripyl, Myristyl Ether, Cyclohexasiloxane, Tocopherol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Methylparaben, Xanthan Gum, Cholesterol, Tetrasodium EDTA, Proylene Glycol, Sodium Hydroxide, Parfum, Propylparaben.


no nic odstawilam diacneal ale mam od wczoraj "wysyp" w tych miejscach gdzie zwykle- okolice brwi i nos eh
myslicie ze moge smarowac te miejsca punktowo diacnealem?
boje sie ze tearaz sobie zapcham cere i wszystko pogorsze
nie wiem czy inwestowac w la rocha posay hydraphase...bo z innych kremow ktore polecacie nie moge tutaj nic dostac
chociaz mysle jescze o takiej masci aloesowej-tz to jest chyba sok aloesowy i chyab to widzialam w sklepie tutaj wiec moze?
ehh
malka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując