Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-23, 22:57   #721
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Lepsze podkłady Annabelle Minerals czy Pixie? Nakładam Annabelle Minerals na sucho, w odcieniu Golden Fair. Mam cerę naczynkową. Na mokro jakoś mi nie wychodzi. Jaki odcień powinnam wybrać?
Używałam AM w odcieniu Golden Fair, formuły kryjącej, również na sucho. Teraz z Pixie mam Light Sunset i jest na tym samym poziomie jasności, ale brak w nim oliwkowych tonów (bardzo mi w Golden Fair przeszkadzały), jest za to dość żółty. Pixie, a Annabelle - niebo a ziemia. Dopiero po wypróbowaniu Pixie dotarło do mnie, jak źle wcześniejszy podkład wyglądał na mojej twarzy. AM po dłuższym czasie (kilku godzinach) przypomniał ciasto, wchodził w pory, cera się przetłuszczała... Teraz niczego takiego nie ma. Pixie jest cudowny, lekki, po całym dniu wygląda ciągle bardzo dobrze, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że wcale nie robię poprawek

Właśnie dotarła do mnie próbka Light Sunset w nowej formule, mam nadzieję, że nie zapcha i będę mogła zamówić pełnowymiarowe opakowanie, bo czasem potrzebuję czegoś bardziej kryjącego...

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
zerknij na mojego bloga do notki o pędzlach do podkładu mineralnego, tam masz zdjęcia i opisy pędzli bikor obu.

ciężko powiedzieć który bardziej wolę! złoty jest świetny do podkładów z lucy i z clare blanc. jest zbitym ale dobrze pracującym kabuki. no i mogę go używać też do ziemi egipskiej czy nakładania różu.
ale czarny też jest spoko. jest mniejszy od złotego no i to już flat top. dobrze pracujące włosie. dobrze nakłada też clare blanc jak chcę większego krycia, ale do lucy się nie nada. chyba, że ktoś ma jakiś super sposób na lucy, ja flat topami nakładam jej za dużo. czarny też używam do podkładów z clair, próbek z pixie i annabelle i daje radę. na upartego bronzer można nim nałożyć czy róż, no ale to flat top. dobrze sobie radzi też z podkładami prasowano-kremowymi - bo został stworzony do podkładu prasowanego z bikor.

ciężki wybór, lubię oba, w podróż zabieram albo oba, albo który wpadnie w ręce pierwszy
Dziękuję za odpowiedź! Idę zajrzeć na bloga
__________________
!


Edytowane przez Aysell
Czas edycji: 2015-11-23 o 22:56
Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując