Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Egzamin na doradcę podatkowego - baza wiedzy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-29, 23:20   #19
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: Egzamin na doradcę podatkowego - baza wiedzy :)

Cytat:
Napisane przez natii1811 Pokaż wiadomość
dziewczyny a co studiujecie/studiowałyście?
Właśnie kończę ekonomię (kierunek finanse i bankowość, spec. zarządzanie finansami). W przyszłym roku idę na podyplomówkę z rachunkowości, bo już będę miała 3 lata praktyki i chcę zdobyć uprawnienia na usługowe prowadzenie ksiąg. A dopiero po tym będę myśleć bardziej realnie o doradcy

Cytat:
Napisane przez natii1811 Pokaż wiadomość
ja od niedawna zacząłam myśleć o doradztwie podatkowym, ale chyba to nie dla mnie. studiuje matematykę i ekonomię. jak teraz popatrzyłam na te wymagania to chyba zbyt blisko moich dziedzin one nie leżą :P życzę powodzenia w nauce i na egzaminie
U mnie w pracy jest księgowa po matematyce. Księgowości nauczyła się na półrocznym kursie organizowanym przez urząd pracy. Fakt, że pracuje już z 7 lat, ale ma dziewczyna łeb jak sklep i jest jedną z najlepszych naszych księgowych. Bilans, który normalnie robi się 2 godziny, ona trzaska w pół godzinki. Tak więc po matematyce jak najbardziej można się wdrożyć.

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Nikt nie wie?
Ja jeszcze nie wiem nic o kwestiach formalnych Wiem, że do usługowego porowadzenia ksiąg wystarczy mieć staż i odpowiednie pisemko od pracodawcy z zakresem obowiązków. A na doradcę jeszcze się nie interesowałam.
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując