Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - profesjonalne farby blond
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-04, 22:20   #17
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: profesjonalne farby blond

Ja mogę napisać o farbie profesjonalnej Voila (wycodzą po niej świetne blondy, ja używałam z tej firmy zimne i złociste. Te złociste były extra, chłodne złoto i cieplejsze złoto, ale miałam mieszane kolorki przez fryzjera, aby złociste były piękne a nie np. żółte). Ta farba nie niszczyła wogóle włosów, pięknie je nabłyszczała. Była nawet lepsza od Loreala Excellence. Goldwell uratował moje włosy na piękną dziecinną platynę, mniej niszczy on włosy niż Loreal Excellence(widzę to po włosach mojej Mamy). A Mamie nadał tak piękną platynę i tak naturalną i chłodną (ten kolor to love), robiłam próbę na pasemku naturalnym w kolorze średniego srebrzystego blondu z naturalnymi białawymi pasemkami(mam je od dziecka) kolorek 10.21Lightest Violet Ash Blonde i kolorek wyszedł bardzo naturalnie, ale raczej jasnego a nie bardzo jasnego blondu beżowego (na palecie był srebrzysty)a była to firma profesjonla Alfaparf. Farba Alfaparf działa jak szampon koloryzujący, bo ma obniżoną zawartośc amoniaku i przez to niestety włosy nie wychodzą w zimny odcieniu a lekkim beżu. Niestety żadna farba nie nadała mi tak srebrzystego połysku, jaki posiadam. A chciałam mieć jaśniejszy blond ze srebrzystym połyskiem. Mój bardzo przyciemnia się, gdy nie ma słońca lub jest ciemniejsze oświetlenie a na słońcu jest jasny. Cudak1 lub inne Wizażanki może znacie jakąś farbkę, która dawałaby efekt jasnego blondu srebrzystego??
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując