Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wystrój sklepu odzieżowego z ciuchami tylko dla kobiet !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-18, 13:50   #11
jagusia15
Rozeznanie
 
Avatar jagusia15
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 674
Dot.: wystrój sklepu odzieżowego z ciuchami tylko dla kobiet !

Cytat:
Napisane przez bystok Pokaż wiadomość
przed chwilą znalazłam coś takiego : feng-shui w sklepach, może i cos z tego Ci się przyda? wklejam jeden link, kolejne są pod tekstem artykułu
http://feng-shui.wieszjak.pl/firma/2...za-sklepu.html

świetny linki dziękuje bardzo !

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
pamiętaj żeby wieszaki na ciuchy nie były bardzo wysoko: 1. bolą ręce kiedy sie przegląda, nie zawsze mamy po 180 cm;-) i lustra nie tylko w przymierzalni, ale także w sklepie
papierowe torby-jak najbardziej
pamietaj zeby nie leciała muzyka typu umcy umcy, bo szlag mnie trafia i nawet nie wchodze
muzyka niech współgra z oferowanymi ciuchami, tak samo ekspedientki- sprzedajac eleganckie ciuchy nie wpuszczajmy pani w ciuchach a la House, pani musi byc miła, ale nie nachalna, kiedy jest klientka sama i idzie mierzyc po jakimś czasie moze sie zapytac czy nie jest potrzebny inny rozmiar. Ubieranie się i bieganie po inny rozmiar bardzo zniechęca.
W La senza w WB, nie wiem czy tak jest w Polsce, w przymierzalni są szlafroczki satynowe, naprawde czesto prane, mozna sie wychylic i poprosic o inny rozmiar
koniecznie kanapa w przymierzalni, duzo wieszaków i stołek- stołko-półka a i stosowny rozmiar kabiny. w Orsayu zawsze mam wrażenie, ze przy zakładaniu drugiej nogawki walnę głową o podłogę, bo na tej przestrzeni to straszna ekwilibrystyka. Najlepsze sa w reserved, H&M i Galerii centrum. Najlepiej zeby pomieszczenia były w oddzielnym pomieszczeniu
z tymi szlafroczkami spotykam sie pierwszy raz , ale naprawdy nie zły pomysł! a co do przymierzalni , sama sie czesto denerwuje jak ide coś przymierzyc a nawet nie mam gdzie moich ciuchów połozyc , bo nie ma żadnej półeczki , czy tak jak piszesz lampki , wiec to obowiązkowe!
dziękuje za rady!

Cytat:
Napisane przez ollkaa Pokaż wiadomość
A może kanapa + jakies czasopisma nie z mysla o czekajacych kolejce do przymeierzalni, ale dla facetów którzy musza chdzić po tych sklepach i nosic torby? Na pewno pozwoli to klientce spedzic wiecej czasu w sklepie
kanapa musi byc , wlasnie chociażby dla facetów :P
dziekuje za pomoc!

Cytat:
Napisane przez bystok Pokaż wiadomość
tak jeszcze sobie przypomniałam: jak kiedyś wiele lat temu była w Paryżu to bardzo mnie zdziwił widok ekspedientek w ubraniach które sprzedają, okazało się że jako pracownice mają spory rabat przy zakupie sprzedawanych przez sklep ubrań bo dzięki temu chodząc po sklepie i pomagając klientom przy okazji prezentują klientom towar "na żywo". Może Tobie uda się coś takiego wprowadzić?
o dobry pomysł! zawsze lepiej widzieć na kims jak cos lezy niz jak wisi na wieszaku :P
dziękuje za rade !

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
a ja bym chciała wejść do takiego sklepu który byłby jak dom...
stoliczek, fotele i szafy zamiast wieszaków.... można je bez drzwiczek zrobić takie ala stare
stojaczek na parasolki jakiś fikuśny
zapach ciepłej herbaty owocowej w powietrzu
kwiaty (prawdziwe) w dzbanuszkach
i żeby zawsze dostać do zakupionej rzeczy jakiś gadżet... jakąś pierdółke, na przykład spinacz z koniczynka albo biedronka... no tak żeby było miło
i żeby dostawać ciuszki w papierowej kolorowej torebce... takiej ładnej... jak prezent
żeby wchodząc do sklepu kolory były ciepłe a nie zimne... nie lubię zimnych kolorów.. mnie strasznie nudzą...
takie tam moje zachcianki idealnego sklepu z ciuszkami dla mnie
może coś wniosę

a no i jak powyżej chodzić w ubraniach z własnego sklepu ? jak dla mnie bomba! Jestem za!
wlasnie o gadzetach myślałam ale kurcze nie wiem co to moze byc :P dobry pomysl z tymi spinaczami.., torebki papierowe dokaldnie , jestem za! , wlasnie sie zastanawiam co do koloru ścian , sama nie lubie zimnych kolorów , ale boje sie ze wybiore znowu za ciepły :P może jakies pomysly na kolor? co do szaf nawet fajny pomysł , tylko zeby obejzec bluzke bedzie trzeba ja rozkładac i składac..hmm juz sama nie wiem , ale bardzo ale to bardzo dziekuje za rady !



jestescie boskie dziewczyny !!
jagusia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując