Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-07, 22:03   #220
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
warto
Miło słyczeć (czytać, w zasadzie )

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny



Też bym chciała by tak było, nie lubię stacjonarnego Douglasa i odwiedzam go tylko, jak mam bon do wykorzystania.






Nie zdążyłam, a miałam napisać, że w swoich zbiorach masz na pewno
podobne, to nie jest bardzo oryginalny kolor. Mam tylko kilka szminek MAC, a i tak znalazłam podobną u siebie z świątecznej limitki, różnią się tylko wykończeniem, sam kolor prawie identyczny. Zakupu nie żałuję, bo śliczna jest, obiecałam sobie jednak, że to moja ostatnia szminka, dopóki którejś nie wykończę
Czerwieni mam ostatnimi czasy naprawdę dużo, ale skusiły mnie te prawie niewidoczne drobinki, plus wykończenie Amplified , bo MACowej czerwieni o tym wykończeniu jeszcze nia miałam

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Mówisz może o Prepare for Pleasure?

Właśnie sprawdziłam i rzeczywiście są dosyc podobne, ale PfP idzie w stronę czerwieni, a SO w stronę rózu
PfP oddałam w dobre ręce z tego właśnie względu, że ciuteczkę za ciepła dla mne była, a poza tym o wykończeniu Cremesheen, jeśli dobrze pamiętam, a ja akurat czerwieni w tym wykończeniu nie lubię .

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Też mnie kusi

Kurczę, nie wiedziałam, że w Lickable są drobinki Zauważyłam je na ustach dopiero, jak szminka zaczęła schodzić.
Mnie z kolei ST

Lickable nie mam, ale jak na jakichś słoczach robionych z bliska zobaczyłam te drobinkimi, to też mnie to trochę zdziwiło, bo zawsze miałam ją za bezdrobinkową
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora