Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-07, 17:31   #17
fiolag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 27
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Justyna92929292 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. mam prośbę wypowiedziałaby się któraś z Was na temat szkoły Cosinus we Wrocławiu. dokładnie chodzi mi o kierunek Technik Usług Kosmetycznych. chciałabym co nieco dowiedziec się o szkole i poznac nowe koleżanki jeżeli takowe będą uczęszczac od lutego do szkoły (jest to nabór wiosenny). każda informacja jest cenna, także proszę o jakieś wiadomości . pozdrawiam serdecznie.
hejka Justyna! nie wiem jak tam Cosinus we Wrocławiu ale mogę się wypowiedzieć na temat Cosinusa w Gdyni... Jestem na kierunku który Cię interesuje- technik usług kosmetycznych, w styczniu zdaję egzamin na technika Ja osobiście jestem BARDZO zadowolona! uczyć się trzeba- do nauki gonią, pracownia w pełni wyposażona- fotele kosmetyczne, lampy sprzęt-mikrodermobrazja, kawitacja, jono i sonoforeza, maski wszelkiego typu, frezarki... Preparaty kosmetyczne do użytku na pracowni bez ograniczeń ! I nie zapłaciłam jeszcze ani złotówki (a właśnie kończę szkołę) płatne tylko dodatkowe kursy - dowolne. Polecam.Taką szkołę warto reklamować, przynajmniej w Gdyni...
fiolag jest offline Zgłoś do moderatora