Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-06, 19:49   #2595
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was uzywala tonik PHA? Czy wam tez po nim wyskakuje zaczerwienienie i podraznienie? I czy ono mija z czasem? Ja tak mialam,ze zaczelam uzywac tonik pha i za pierwszym razem dosc mocno mnie podraznilo i zaczerwienilo,wiec zastanawiam sie czy ono z czasem mija czy sie poteguje. Bo wiadomo,ze cera czasami by lepiej reagowac na kosmetyk musi sie przyzwyczaic do jego dzialania.
Ja używałam i u mnie było tak, że zaraz po przemyciu nim twarzy występowało lekkie szczypanie, czasami skóra w reakcji na tonik robiła się nieco zaczerwieniona, ale takie objawy szybko znikały.
Ale wkurzało mnie to, że skóra była po nim lepka i raczej drugi raz się na niego nie skuszę

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Ja używam i mnie nie podrażnia, a raczej przyjemnie łagodzi. Za to mnie podrażnia okropnie nowy hydrolat z czarnej porzeczki - twarz robi się czerwona i pali, schodzi po ok. godzinie.
Też go mam, aczkolwiek z innego sklepu i miałam identycznie - żywy ogień.
Teraz przemywam nim ramiona i dekolt i niech się już szybciej kończy.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując